تماس با ما

تلفن: + 86-20-81716752

فکس: + 86-20-86519325

جمعیت: +8613533180895

پست الکترونیکی:Cathy001@gdbahe.com

اضافه کردن: 51 ساختمان، 1850 Chuangyi باغ شماره 200 شرق Fangcun خیابان Liwan منطقه, گوانگژو, ظروف

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پروژه طراحی فضایی آلومینیوم گرد Nov 30, 2017

با پیشرفت تکنولوژی، فیلمبرداری فیلم در سینماها دیجیتالی شده است، شمعهای فیلمهای رول دیگر در اتاقهای غربالگری قرار نگرفته است. در روزهای گذشته، فیلم ها در رول های فیلم ذخیره می شوند، فیلم ها در سینماهای نمایش داده شده با رول در پروژکتور ها نمایش داده می شوند. طراحان، چرخش چرخشی رولها را به عنوان موضوع این سینما پذیرفته اند، تصویر برداری شده و به تصویر کشیده شده در یک محیط دیدنی و مدرن فیلم می پردازند.


5.jpg


همانطور که مخاطب وارد لابی می شود، صفحات گرد آنها در سراسر سقف قرار می گیرند. رول های فیلم به عنوان صفحات عریض بزرگ با قطر 2.8 متر، طراحی شده اند که با دقت طراحی شده اند، به طور مشترک یک ویژگی سقف بسیار بزرگ و قدرتمند را تشکیل می دهند. این صفحات مرتب شده اند تا یکدیگر را با یکدیگر همپوشانی کنند و در ارتفاع های مختلف قرار می گیرند. الگوی چوب دانه و اثر نورپردازی با هم یک احساس حرکت و تعلیق ایجاد می کنند، شبیه فیلم های یخ زده فیلم در میان چرخش. صفحات پانل های آلومینیومی با الگوهای چوب رنگی شده اند، که در آن الگوی دانه چوب، اثر سه بعدی را افزایش می دهد و بافت را به پانل های آلومینیومی تخت اضافه می کند.

طراحان رنگ زمین را به عنوان طرح اصلی رنگ برای این پروژه به ارمغان آورده و فضای خفیف و گرم در لابی ایجاد کرده اند. سنگها در 2 سایز قهوه ای متفاوت بر روی کف استفاده می شود، این نوارهای طولانی سنگ به هم پیوسته با ویژگی سقف گرد می شوند، سنگ های تیره تر این سایه ها را تقلید می کنند. الگوی طبقه خطی همچنین احساس حرکت از ویژگی های سقف را تقویت می کند و منجر به ایجاد یک محیط پویا در لابی می شود.


3.jpg


صفحات گرد که رول های فیلم را نشان می دهند، در سرتاسر سقف ادامه می یابند، موجب شوک بصری مخاطب می شوند، اما در همان زمان، تن های زمین باعث ایجاد فضای گرم در لابی می شوند


1.jpg


خطوط سنگی در 2 سایه قهوه ای به طور موازی با صفحات گرد در زیر سقف، که با دقت طراحان مرتبط هستند


2.jpg


6.jpg


4.jpg