تماس با ما

تلفن: + 86-20-81716752

فکس: + 86-20-86519325

جمعیت: +8613533180895

پست الکترونیکی:Cathy001@gdbahe.com

اضافه کردن: 51 ساختمان، 1850 Chuangyi باغ شماره 200 شرق Fangcun خیابان Liwan منطقه, گوانگژو, ظروف

صفحه اصلی > دانش > محتوای
توابع اصلی پرده چیست؟ Sep 11, 2017

در ظاهر خوب، اما همچنین می تواند مسدود UV، حفاظت از حریم خصوصی، Dongnuanxialiang، و غیره. اینجا ما به تشریح عملکرد آن آمده است.

پرده ساده و سخاوتمندانه با ویژگی های تزئینی بسیار خوب نگاه کنید. این به طور مستقیم می تواند دور قرار داده، بسیار ساده و سخاوتمندانه، که فضا را ندارد. این نوع پرده خط دید ما تاثیر می گذارد، در حالی که عرض اتاق تاثیر خواهد مناظر خارج از پنجره می تواند به عنوان نگاه شرح داده شده. این شهر همچنین دارای تابع مهم برای محافظت از حریم خصوصی، این نوع پرده عمدتا از طریق جهت دست انداز جاده برای جلوگیری از خارج از خط دید. هنگامی که سطح محدب صفحه به سمت خانه ما سایه ندارد منعکس شده در خارج از خانه، آن تابع سایه خاص است. این نوع پرده اثر بسیار خوب در حریم خصوصی ما است. تمیز کردن شاتر است بسیار مناسب، آن را حذف کنیم، پاک کردن فقط با یک پارچه مرطوب در قرار دادن پارچه مرطوب شوینده خنثی کمی راحت تر است می تواند. در این زمان قلب خود را ممکن است در شک آن آن را محو خواهد شد، آن را بدون نیاز به نگرانی در مورد آن است، پژمرده، نیست بیشتر به این دلیل محصول عملکرد بسیار خوب ضد آب است.

علاوه بر این پرده ها همچنین می تواند مسدود ورود نور ماوراء بنفش. به خصوص در تابستان اشعه ماوراء بنفش بسیار سمی است که به آن وارد اتاق مبلمان ما محو خواهد شد. و نصب چنین پرده شما لازم نیست که ترس مبلمان محو خواهد شد. نکته آخر چنین پرده Dongnuanxialiang، آن را با استفاده از مواد عایق بسیار خوب عملکرد، درجه حرارت در زمستان اتاق پراکنده خواهد شد. و در تابستان خارج از هوای گرم است نیز مشکل است را وارد کنید.