تماس با ما

تلفن: + 86-20-81716752

فکس: + 86-20-86519325

جمعیت: +8613533180895

پست الکترونیکی:Cathy001@gdbahe.com

اضافه کردن: 51 ساختمان، 1850 Chuangyi باغ شماره 200 شرق Fangcun خیابان Liwan منطقه, گوانگژو, ظروف

صفحه اصلی > دانش > محتوای
سه اصل تهیه پروفیل آلومینیوم اکستروژن Sep 11, 2017

اول: بسیار ارزان و نه را انتخاب کنید

آلومینیوم هزینه = قیمت آلومینیوم اکستروژن آلومینیوم پردازش هزینه + مواد بسته بندی و حمل و نقل.

اینها بسیار شفاف، هزینه آلومینیوم هستند تقریبا, قابل توجهی پایین تر از قیمت بازار ممکن است اول: کمتر وزن در هر متر; دوم: شمش آلومینیوم است استفاده از بازیافت ضایعات آلومینیوم; سوم: از دست دادن بزرگنمایی

دوم: تنها فروش مواد تامین کنندگان را انتخاب کنید بدانید

آماده سازی وسایل کمی حرکت سیم کشی چند خانم، آنلاین می خواهید به ترویج می تواند باز شود. این است که اغلب توسط خریداران ما صدمه دیده است. دست بیشتر سیم کشی نمی دانید که چگونه برای استفاده، فقط می دانم قیمت واحد. چگونه به استفاده از نیازهای مشتریان; چگونه بهترین مقرون به صرفه; در سایت های مختلف به این ترتیب بهترین راه برای اتصال است.

سوم: انتخاب تامین کنندگان بر اساس تولید آلومینیوم

تامین کنندگان آلومینیوم تولید گرا به طور کلی مشغول در این صنعت بیش از 5 سال، کاربران خود را ثروت از تجربه عملی، کیفیت محصول و عملکرد بسیار خوب درک و تسلط، مناسب توصیه می مشتریان نیاز به ارزش پول محصولات بهتر، را انتخاب کنید لوازم جانبی مناسب و عملی.

صنعتی آلومینیوم به طور گسترده ای مورد استفاده در طیف گسترده ای از همه کاره بودن, است مونتاژ آسان, سازگار با محیط زیست و جداسازی قطعات، صرفه جویی در زمان و عمر طولانی شناخته شده است. پروفیل آلومینیوم صنعتی, مشخصات, مناسب برای انواع دستگاه های مکانیکی; هیچ، آسان برای تنظیم اندازه آسان است برای تغییر ساختار جوش; بعدی تحمل شرایط سخت، بالا پرداخت سطح مورد نیاز؛ مونتاژ کار بالا مناسب و کارآمد، بهره وری.

به دامنه کاربرد: خطوط تولید، خط لوله جدول و دفاتر و صفحه نمایش و نرده های صنعتی و چارچوب های مختلف نمایش ایستاده قفسه های مهر و موم مکانیکی گردگیر و غيره.