تماس با ما

تلفن: + 86-20-81716752

فکس: + 86-20-86519325

جمعیت: +8613533180895

پست الکترونیکی:Cathy001@gdbahe.com

اضافه کردن: 51 ساختمان، 1850 Chuangyi باغ شماره 200 شرق Fangcun خیابان Liwan منطقه, گوانگژو, ظروف

صفحه اصلی > دانش > محتوای
تجزیه و تحلیل علت از لایه برداری از آلومینیوم - پلاستیک صفحه Sep 11, 2017

1 کیفیت فویل آلومینیومی خود را:

اگر چه این مشکل لطیف تر است اما در کیفیت ورق آلومینیوم و پلاستیک منعکس شده است. از یک طرف مشکلات روند عملیات حرارتی آلومینیوم، هنگام كنترل كيفي سهل انگاری از سوی دیگر برخی از آلومینیوم و تولید کنندگان در استفاده از آلومینیوم بازیافتی. این مستلزم آن است که تولید کننده آلومینیوم و پلاستیک پانل در تولید مواد در تمام جنبه های ارزیابی، به تعیین پیمانکار فرعی به برقراری ارتباطات کسب و کار برای اطمینان از کیفیت مواد.

2، آلومینیوم قبل مسائل:

آلومینیوم تمیز کردن صفحه و کیفیت لایه مستقیما مربوط به کیفیت کامپوزیت ورق آلومینیوم و پلاستیک. آلومينيوم باید اول شود تمیز به حذف سطح ناخالصی های روغن که لایه لایه سطحی شیمیایی متراکم، به منظور تسهیل غشای پلیمری برای تولید باند خوب. با این حال، برخی از تولید کنندگان در فرایند قبل از درمان درمان مایع دما، غلظت، زمان پردازش به روز رسانی درمان مایع و دیگر کنترل سهل انگار است که موثر بر کیفیت تمیز کردن.

3 انتخاب مشکل مواد هسته ای:

چون فیلم پلیمر و پلی اتیلن پیوند با دیگر پلاستیک نسبت به بهترین و مقرون به صرفه، غیر سمی، آسان پردازش. بنابراین استفاده از مواد هسته پلی اتیلن. برخی از تولید کنندگان کوچک به منظور کاهش هزینه استفاده از اثر پیوند ضعیف و احتراق گاز کشنده PVC تولید، یا استفاده از مواد پلی اتیلن بازیافتی یا انتخاب مواد اولیه پلی اتیلن و مخلوط مواد بعدی. این خواهد بود با توجه به مدل پلی اتیلن درجه پیری و دیگر تفاوت ناشی از درجه حرارت های مختلف، سطح نهایی برای کامپوزیت با کیفیت پایدار است.

4 انتخاب مشکل غشاء پلیمری:

فیلم پلیمر با عملکرد خاص مواد پیوند است که عوامل اصلی کیفیت کامپوزیت است. فیلم پلیمر است دو طرف، سه لایه اکسترود همکاری. یک طرف با فلز پیوند جانبی دیگر با پلی اتیلن پیوند لایه میانی لایه پلی اتیلن است، هر دو طرف ماهیت کاملا متفاوت است.